• et
 • en
 • TÜKKŠAMPOON, AKTIIVSÜSI

  Võrratult maskuliinse, hea meesteparfüümilõhnaga tükkšampoon.

  Valikud:
   
  Hind:
  9.00 €
  Kogus:

  NÄKK - paljas ilu!

  Võrratult maskuliinse, hea meesteparfüümilõhnaga (õuna ja tsitruse värsked ja puuviljased tipunoodid täiuslikus tasakaalus vürtsikate põhjanootidega, milles domineerivad pelargoon, soe kaneel ja nelk) tükkšampoon, mis sisaldab niisutavat kakaovõid ja Keravis-proteiini (taimne valk) ning aktiivsütt, mis sügavpühastab peanahka ja muudab juuksed terveks ja tugevaks. Aktiivsüsi rahustab peanahka, puhastab seda sügavuti, leevendab sügelust ja ärritust ning aitab vältida peanaha kuivust ning kõõma teket.

  Koostis: SODIUM COCO-SULFATE, CETEARYL ALCOHOL, COCAMIDOPROPYL
  BETAINE, GLYCERYL STEARATE, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, PARFUM
  (FRAGRANCE), AQUA (WATER), CITRIC ACID, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-
  PROPYL SILANETRIOL, TETRASODIUM EDTA, CHARCOAL POWDER, Limonene, Linalool.

  Kes on NÄKK?

  Eesti rahvausundis on näkid tuntud oma kauniduse poolest – sageli istusid näkineiud alasti kivil, pesid end ja harjasid oma pikki ja kauneid kullakarva juukseid.* Sõna näkk on meile laenatud rootsi keelest ning oletuste kohaselt pärineb see omakorda indoeuroopa tüvest, mis tähendas pesemist. 

  Veehaldjate looduslähedusest ja loomulikust alasti ilust inspireeritud NÄKK sündis armastusest lihtsate, tõhusate ja pakendivabade ilutoodete vastu. Ka tänapäevane NÄKK on särav, kaunis ja teadlik naine, kes hoolib ühtviisi nii endast kui ka loodusest. Sinule mõeldes olemegi loonud võrratult lõhnavad ja tõeliselt tõhusad juukse- ja kehahooldustooted, mis on ühtviisi hellad nii juuste ja ihu kui ka keskkonna vastu.

  * Tõsi küll - kuldse kandle saatel laulvad näkineiud arvati muidugi kurjad enese kauniks neiuks moondanud vaimud olevat, kes oma iluga ohvreid ligi tõmbasid, et need siis uputada… aga ehk tahtsid vääriti mõistetud näkid mehed ja lapsed  tegelikult hoopis rabalaukas või merevees puhtaks pesta?

  Rohkem infot tükkšampooni kasutamise kohta leiad SIIT!

  Soovid uudiskirja?