• et
 • en
 • Miks eelistada tükkšampooni vedelšampoonile?

  Õige kogus?

  Kindlasti oled kuulnud rusikareeglist, et juuksehooldustooteid tuleb doseerida peopessa mündisuuruse kogusena. Aga on see siis ühesendine või kaheeurone münt, mille järgi seda täpselt õiget kogust paika rihtima peaks? Ja kui palju on piisav just minu juuste jaoks?

  Doseerimine on keeruline.

  Sageli satub toodet juustesse liiga palju, loputamine on aeganõudev ja keeruline ning juuksed muutuvad üsna ruttu pärast pesu raskeks ja tunduvad mustad.  Tükkšampooni doseerimine on seevastu imelihtne, sest toode jaotub juustesse kandes ühtlaselt ning seda on imelihtne välja loputada. Tänu sellele kulub toodet ka vähem ning juuksed püsivad kauem terved ja kohevad.

  Siuh ja valmis!

  Paljud kliendid kiidavad NÄKK tükkšampoonide puhul just kasutusmugavust, sest vähe sellest, et tükkšampooni käsitsemine on mugav ja väljaloputamine tavalisest šampoonist oluliselt lihtsam, on see ka piisavalt niisutav, et palsamit ega juuksemaski pole lisaks tarvis kasutada.

  Reisile kaasa

  Kompaktset tükkšampooni on imelihtne kaasas kanda – pista see tilluke imekerge toos kasvõi taskusse! Ka sobib tükkšampoon käsipagasis ühes võtmiseks ning trennikotis hoidmiseks, sest sobib ühtviisi hästi nii juuste kui keha pesuks. Toode on kerge, väike ja seega tavalisest vedelšampoonist kordades praktilisem kaasaskandmiseks!

  Lapsele käepärane

  Sinu hirmkallid juuksehooldustooted kaovad kui vits vette, sest ühe pisikese pea pesuks paistab pool pudelitäit kullahinnaga pesuvahendit olevat just täpselt õige kogus? Tükkšampooniga igatahes mitte! Tükkšampoon on tillukese mini-inimese kätesse just õige toode, sest toode ei saa liiga julgel pigistamisel vannipõhja lurtsatada ja nukralt äravoolu kaduda ning juustessegi satub täpselt nii palju kui vaja – ei grammigi rohkem!

  Minimaalne ökoloogiline jalajälg

  Tükkšampoonidest rääkides ei saa üle ega ümber keskkonnaaspektist - võrreldes suurte ja raskete plastmassist šampoonipudelitega kulub tillukese käepärase šampoonitüki tootmisele ja transpordile märkimisväärselt vähem loodusressursse. Piisab vaid ühe korduvkasutatava metallkarbikese soetamisest esimesel ostukorral - edaspidi saad oma lemmiku NÄKK šampooni soetada 100% pakendivabalt. Ka on NÄKK tooted 100% julmusevabad, vegan ning toodetud Euroopa Liidus.

  Soovid uudiskirja?