• et
 • en
 • Tarnetingimused

  TELLIMINE JA TARNEAEG

  www.nakk.ee ostukeskkonnast on võimalik valida erinevate NÄKK Beauty OÜ poolt pakutavate transpordiviiside vahel. Juhul kui olete tellimusse lisanud erineva tarneajaga tooteid, arvestatakse kauba eeldatav kättesaamise aeg kõige pikema tarneajaga toote järgi. Kauba tarneaeg on märgitud NÄKK veebilehel olevas tootekirjelduses ning müügilepingu kinnituses.

  TRANSPORDIVIISI MAKSUMUS

  Transpordiviisi maksumust näed ostukorvis enne müügilepingu sõlmimist. Transpordiviisi maksumuse arvestamisel võetakse arvesse ka ostukorvis olevate kaupade kaalu ja mahtu. Transporditasu arvutatakse ostukorvipõhiselt (s.t ühekordne tasu ühelt NÄKK e-poest tehtud tellimuselt ühele aadressile toimetatava kauba pealt).

  KAUBA VASTUVÕTMINE JA RIKUTUD PAKEND/KAUP

  Kauba vastuvõtmisel on ostja kohustatud kontrollima kauba seisukorda ja NÄKK Beauty OÜ'd võimalikest pakendi ja kauba vigastustest kauba vastuvõtmisel viivitamatult teavitama. Vigastuste ilmnemisel tuleks need koheselt põhjaliku fotojäädvustuse läbi fikseerida.

  TRANSPORT EESTISISESELT JA VÄLISMAALE

  Kaupade transport on võimalik kõikjal Eesti piires. Postitame ka väljapoole Eestit - tehes tellimuse vormistamise etapis asukohariigi valiku, leiad kõik saadavalolevad transpordiviisid. Kui sobivat tarneviisi e-poe valikutest ei leia, anna meile teada - saame kaupa erikokkuleppel saata mistahes maailma otsa! Kaupade transpordis välismaale ning sellega kaasneda võivate lisatasude osas tuleb NÄKK Beauty OÜ'ga eelnevalt eraldi kokku leppida.

  Kaupade tellimisel väljapoole Euroopa Liidu riike võivad Kaubale kohalduda impordiga seotud kohustused ja maksud (nt tollimaks, käibemaks), mis tasutakse Kauba tellimise sihtriiki. Sellised maksud tasub Klient. Maksu- ja tollipoliitika võib riigiti erineda, seetõttu soovitame Kliendil tutvuda võimalike lisanduvate maksudega sihtriigis enne tellimuse vormistamist.

  NÄKK TRANSPORDIVIISID:

  • Itella SmartPosti, Omniva ja DPD pakiautomaadid
  • Eesti Posti postkontor
  • Kulleriga koju
    

  PAKIAUTOMAAT

  Pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates kaubanduskeskustes või nende lähedal. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60×60×60cm. Paki saabumise kohta saadab teenusepakkuja kliendile SMS-i teel teavituse ning uksekoodi. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja klient saab kauba kätte.

  EESTI POST

  Tellitud tooted toimetatakse Sulle lähimasse postiasutusse. Kui pakk jõuab postiasutusse, saadab Eesti Post Sulle saadetise saabumise teate, mille alusel saad paki teatel olevast postiasutusest isikut tõendava dokumendi abil kätte.

  KULLERIGA KOJU

  Valides "Kuller", tuuakse tellitud kaup kohale Sinu poolt märgitud aadressil asuva hoone välisukseni. Kui tellimusega seotud kaup pakitud on, võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku täpse kohaletoimetamise aja.

  Soovid uudiskirja?