• et
 • en
 • TAHKE KEHAKOORIJA, "COCONUT SUGAR"

  Enesekindlalt suvistele seiklustele vastu sileda ja hoolitsetud nahaga - NÄKK kookoselõhnaline kehakoorija on siin, et Sinu suvine päevitus oleks kauapüsiv ja ühtlane ning et kuivad laigud nahal ning tüütud sissekasvanud karvad oleksid minevik!
   

  Valikud:
   
   
  Hind:
  9.00 €
  Kogus:

  NÄKK kookosõli, kookoskoore pulbrit ja pimsskivi sisaldav suhkrukoorija on kompaktne, ent tõhus - unusta *löraki* duši- või vannipõhja pudenevad vedelad suhkrukoorijad ning vali käepärane tahke versioon, mis koorib naha põhjalikult ja jätab selle mõnusalt niisutatuks. Kas pakendis, et seda mugavalt suveseiklustele taskus või käsipagasis ühes võtta või pakendivabalt - valik on Sinu!

  Kasutamine: Tee nahk ning koorija märjaks ning hõõru toodet otse nahale (tõhusamat koorimist vajavad piirkonnad) või esmalt peopessa ning seejärel nahale (õrnemad piirkonnad). Vannis koorides ära tükk-koorijat vee alla pista ning kui oled protseduuridega lõpetanud, aseta toode kas lahtiselt dušikorvi või püstiasendis pakendisse kuivama - nii jätkub toodet kauemaks!

  Koostis: Sucrose, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Parfum, Cocos Nucifera Shell Powder, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Pumice, Cocos Nucifera Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Citric Acid, Sodium Citrate, Tetrasodium Iminodisuccinate, Tetrasodium Etidronate, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Linalool.

  Soovid uudiskirja?